Haftanın Yeni Filmleri 27.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.01.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Kültür Bakanlığı Desteği  

Özgür Bakar
 

 

Demir Kadın Neslican
Demir Kadın Neslican

Film, yaşama tutunma mücadelesi ve daima korumayı başardığı pozitif duruşuyla milyonlara umut olan Neslican Tay’ın hayatını anlatıyor.              

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama Biography
Süre : 137 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özgür Bakar
Senaryo : Nalan Merter Savaş
Müzik : Saki Çimen
Görüntü Yönetimi : Olcay Oğuz
Kurgu : Sait Ali Demir
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Naz Çağla Irmak, Mesut Akusta, Yurdaer Okur, Hakan Zavlak, İlker Aksum, Deniz Uğur, Zeynep Elçin, Özge Sezince, Sedef Şahin, Meral Çetinkaya, Nisa Sofia Aksongar, Hasan Denizyaran, Şeyma Peçe.
Yapımcı Firma : CNS Production, Ceylan Yapım, K Yapım. (Ali Burak Ceylan, Kerim Altıntaş, Serkan Günay)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır