Haftanın Yeni Filmleri 03.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.02.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mahsun Kırmızıgül
 

 

Prestij Meselesi
Prestij Meselesi

Film, 1991 yılında kurulan ve özellikle 90'lı yıllar boyunca ülke müziğine birçok önemli ismi kazandıran Prestij Müzik ile yolları kesişen Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent'in, müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu ile birlikte çıktıkları ve yıldızlığa uzanan yolculuğu anlatıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Biography
Süre : 121 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mahsun Kırmızıgül
Senaryo : Mahsun Kırmızıgül
Müzik : Mahsun Kırmızıgül, Yıldıray Gürgen.
Görüntü Yönetimi : Ersan Çapan
Kurgu : Deniz Kayık
Sanat Yönetimi : Fırat Yünlüel
Oyuncular : Engin Hepileri, Mahsun Kırmızıgül, Melisa Döngel, Aslıhan Güner, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Mahmut Kırmızıgül, Onur Gözeten, Ali Erkin, Ece Yaşar, Bülent Emrah Parlak, Celil Nalçakan, Erdal Özyağcılar, Levent Sülün, Necmi Yapıcı, Nursel Köse, Meral Çetinkaya, Melek Baykal.
Yapımcı Firma : Boyut Film (Murat Tokat)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır