Haftanın Yeni Filmleri 10.02.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.12.2021 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Vasily Rovenskiy
 

 

Pinokyo: Sihirli Yolculuk
Pinokkio. Pravdivaya istoriya
A True Story

Pinokyo efsanesi yeni macerası Sihirli Yolculuk ile geri dönüyor. Bu defa izleyicilerini muhteşem sirk macerasına davet ediyor. Usta Geppetto’nun ellerinde hayat bulan Pinokyo, atı Tibalt ile beraber Dünya’yı gezmek için düzenbaz Mangiafuoco’ nun sahibi olduğu sirkte çalışmaya başlar. Ülke çapında ilgi çeken gösterileriyle Pinokyo sirk ziyaretçilerinin gözdesi olur. Fakat bir sorun vardır. Kurnaz tilki ve ortağı hırsız kedi sirke gelen ziyaretçilerin evlerini soymaktadırlar. Polisin baş şüphelisi ise maalesef Pinokyo’dur. Pinokyo sirk sahibinin akrobat kızı Bella’dan hoşlanmaktadır. Duygularına karşılık bulabilmek için tek yol gerçek bir çocuk olmaktır. Bakalım Pinokyo sirkin cadısı Lucilda’nın da yardımıyla gerçek bir çocuk olup Bella’nın kalbini kazanabilecek midir?
Young Pinocchio runs away from his genius creator Jepetto accompanied by the horse Tibalt to see the world and joins the traveling circus run by hustler Modjafocco.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation Family Adventure
Süre : 80 dakika
Ülke : Rusya Macaristan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vasily Rovenskiy
Senaryo : Vasiliy Rovenskiy, Maksim Sveshnikov, Vadim Sveshnikov.
Müzik : Jackey Mishra
Görüntü Yönetimi : Vitaly Yakimenko
Kurgu : Stan Wertlieb
Sanat Yönetimi : Barry Brooker
Oyuncular : Seslendirme: Aleksey Voytyuk, Eliza Martirosova, Irina Kireeva, Anton Eldarov, Filipp Lebedev, Aleksandr Gavrilin, Ryan Broderick, Vitaliy Loiko.
Yapımcı Firma : Licensing Brands, Luminescence. (Maxim Rogalsky, Vasiliy Rovenskiy)
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır