Haftanın Yeni Filmleri 03.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.01.2023 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 Imax,  

Siddharth Anand
 

 

Pathaan
Pathaan

Hintli bir ajan, anavatanını hedef almak için alçakça planları olan bir grup paralı askerin lideriyle karşı karşıya gelir.
Make. Some. Noise! Pathaan is here! The high-octane spy thriller 'Pathaan' starring Shah Rukh Khan, Deepika Padukone and John Abraham, directed by Siddharth Anand is set to release on January 25, 2023. The action spectacle will be released in Hindi, Tamil and Telugu. Celebrate Pathaan with YRF50 only at a big screen near you.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure Drama
Süre : 146 dakika
Ülke : Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Siddharth Anand
Senaryo : Shridhar Raghavan, Abbas Tyrewala, Siddharth Anand.
Müzik : Vishal Dadlani, Shekhar Ravjiani.
Görüntü Yönetimi : Satchith Paulose
Kurgu : Aarif Sheikh
Sanat Yönetimi : Kailash Sahu
Oyuncular : Shah Rukh Khan, Deepika Padukone, John Abraham, Dimple Kapadia, Ashutosh Rana, Salman Khan, Aakash Bhatija, Prakash Belawadi, Viraf Patel, Shaji Chaudhary, Diganta Hazarika, Rajat Kaul, Prem Jhangiani, Grace Girdhar, Ashutosh Singh, Amanpreet Hundal, Nikhat Khan, Bashir Lone, Rumi Khan, Ekta Kaul, Manish Wadhwa, Aritro Rudraneil Banerjee, Amrita Mishra, Jayna Ruchandani, Karishma Singh.
Yapımcı Firma : Aditya Chopaa
İthalatçı Firma : BMS Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır