Haftanın Yeni Filmleri 10.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.02.2020 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ricard Cussó
 

 

Hayaller Ülkesi: Gizemli Macera
The Wishmas Tree

Genç ve çok haylaz olan Kerry yanlış tuttuğu dileği ile sadece memleketi Sanctuary City'nin tamamını dondurmakla kalmaz, aynı zamanda orada yaşayan tüm hayvanların hayatını tehdit eder ancak Hayaller Şehri sonsuza kadar yok olmadan önce, dileğinin sonuçlarını geri almak ,tüm hayvanları ve şehrini kurtarmak için zorlu bir maceraya atılır.
A young possum's misguided wish for a white Wishmas not only freezes her entire hometown of Sanctuary City, but also threatens the lives of all those who live there. Before the magical Wishmas Tree dies, she must undertake a perilous journey, battling self-doubt, ghostly predator gangs and ultimately, extinction itself, to reverse the damage she has caused and save Sanctuary City!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Action
Süre : 90 dakika
Ülke : Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ricard Cussó
Senaryo : Peter Ivan, Ryan Greaves, Amy Parry.
Müzik : Ack Kinmonth
Görüntü Yönetimi : Lisa Hack
Kurgu : Ahmad Halimi
Sanat Yönetimi : Nathan Geppert
Oyuncular : Seslendirme: Miranda Tapsell, Ross Noble, Kate Murphy, Ricard Cussó, Ryan Renshaw, Brooke Boney, Patrick Cridland, Yusof Mutahar.
Yapımcı Firma : Like A Photon Creative, Particular Crowd, Odin's Eye Entertainment, Screen Australia.
İthalatçı Firma : BMS Film
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : Genel
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır