Haftanın Yeni Filmleri 10.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.03.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Serdar Çetinkaya
 

 

Tek Yürek: İmalat-ı Harbiye
Tek Yürek: İmalat-ı Harbiye

1910 yılında Osmanlıya cephane üreten fabrikalarda çalışan İmalat-ı Harbiyeli işçiler takımlarını kurarak Fransızların kontrolündeki ligde futbol oynamaya başlarlar. Eğlenceli bir tutku olarak başlayan futbol kısa sürede milli bir davanın parçası haline gelir bu topraklarda. İmalat-ı Harbiyeli işçiler o gün nasıl Tek Yürek olup memleketin kurtuluşu için savaştıysa bugün de taraftarlar, kulüp ve mahalleli yine aynı ruhla, İmalat-ı Harbiye ruhuyla Tek Yürek olup kanser hastası Yiğit için birlik olup savaşırlar.
It tells the story of the workers of the Imalat-i Harbiye, who formed a team in 1910 and started playing football in a league under the control of the French.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama History Sport
Süre : 110 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Serdar Çetinkaya
Senaryo : Eyüp Coşkun
Müzik : Onur Gügercinoğlu
Görüntü Yönetimi : Ufuk Dinç, Volkan Aslan.
Kurgu : Caner Küçük
Sanat Yönetimi : Onurcan Kaban
Oyuncular : Turgay Tanülkü, İnanç Konukçu, Sitare Akbaş, Sedef Şahin, Esat Deniz Abdaloğlu, Tarkan Göller, Ceyhun Fersoy, Anıl Çelik, Mert Karabulut, Leyla Bezirci, Hakan Çankaya, Salih Tıraş, Cem Kılıç, Zeki Çokaygil.
Yapımcı Firma : Clean B. Film, Serçe Yapım, AKS Medya. (Esat Deniz Abdaloğlu, Serdar Çetinkaya)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır