Haftanın Yeni Filmleri 17.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.08.2021 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Adil El Arbi, Bilall Fallah.
 

 

Asi
Rebel

Kamal hayatını yoluna koymaya karar verir ve Belçika’dan ayrılarak Suriye’deki savaş mağdurlarına yardımcı olmak için yola çıkar. Suriye’ye vardığında milislere katılmak zorunda kalır ve Rakka’da yüzüstü bırakılır. Geride kalan kardeşi Nassim, kendisini abisine ulaştıracakları sözünü veren radikal gruplar için kolay lokma olur. Anneleri Leila ise geride kalan en küçük çocuğunu korumak için savaş vermek zorundadır.
A portrayal of a family torn apart over a little Muslim boy's future.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Drama Thriller
Süre : 135 dakika
Ülke : Belçika Lüksemburg Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Adil El Arbi, Bilall Fallah.
Senaryo : Adil El Arbi, Bilall Fallah, Kevin Meul, Jan van Dyck.
Müzik : Hannes De Maeyer
Görüntü Yönetimi : Robrecht Heyvaert
Kurgu : Frédéric Thoraval
Sanat Yönetimi : Mohamed Ayada, Nasser Zoubi.
Oyuncular : Aboubakr Bensaihi, Lubna Azabal, Tara Abboud, Younes Bouab, Amir El Arbi, Joey Kwan, Céline Delberghe, Christopher Kuzongila, Malak Sebar, Mohammed Hahou, Qomoq Ayham, Ramazan Kocaklıoğlu, Junes Lazaar, Mourad Jnaoui, Kawas Ouasaki, Tawfik Lamsadja, Khaled Shaker, Manaf Irani, Ribal Jafari, Nassim Rachi, Yazan Doubal, Majd Eid, Saïd Boumazoughe, Fatima Ezzarhouni, Larissa Khadayeva, Olivier Van Bets, Saliha Ben Ali.
Yapımcı Firma : Caviar Films
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 18+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır