Haftanın Yeni Filmleri 17.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.03.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

David F. Sandberg
 

 

Shazam! Tanrıların Öfkesi
Shazam! Fury of Gods

New Line Cinema’dan, sihirli “Shazam!” kelimesini söyledikten sonra, yetişkin Süper Kahraman alter egosu Shazam’a dönüşen, genç Billy Batson’un hiakyesini devam ettiren “Shazam! Tanrıların Öfkesi” geliyor.  “Shazam! Tanrıların Öfkesi” ile ilk filmdeki rollerine geri dönen oyuncular şöyle sıralanıyor;  Zachary Levi (“Thor: Ragnarok”) Shazam rolünde; Asher Angel (“Andi Mack”) Billy Batson rolünde; Jack Dylan Grazer (“It Chapter Two”) Freddy Freeman rolünde; Adam Brody (“Promising Young Woman”) Süper Kahraman Freddy rolünde; Ross  Butler (“Raya and the Last Dragon”) Süper Kahraman Eugene rolünde; Meagan Good (“Day Shift”) Süper Kahraman Darla rolünde;  D.J.  Cotrona  (“G.I.  Joe:  Retaliation”) Süper  Kahraman  Pedro rolünde;  Grace  Caroline  Currey (“Annabelle: Creation”) Mary Bromfield / Süper Kahraman Mary rolünde; Faithe Herman (“This Is Us”) Darla Dudley rolünde; Ian Chen (“A Dog’s Journey”) Eugene Choi rolünde; Jovan Armand (“Second Chances”) Pedro Pena rolünde; Marta Milans (“White Lines”) Rosa Vasquez rolünde; Cooper Andrews (“The Walking Dead”) Victor Vasquez rolünde; ile Djimon Hounsou (“A Quiet Place Part II”) Büyücü rolünde, tekrar karşımızdalar. Bu filmde kadroya eklenen yeni oyuncularsa şöyle;  Rachel Zegler (“West Side Story”), ile Lucy Liu (“Kung Fu Panda” filmleri) ve Helen Mirren (“F9: The Fast Saga”).  Filmi David F. Sandberg (“Shazam!,” “Annabelle: Creation”)  yönetti ve Peter Safran (“Aquaman,” “The Suicide Squad”) yapımcılığını üstlendi. Film, Henry Gayden (“Shazam!,” “There’s Someone Inside Your House”) ve Chris Morgan (“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw,” “The Fate of the Furious”) tarafından, Bill Parker ve C.C. Beck’in yarattığı DC; Shazam! karakterlerine dayanarak yazıldı.
The film continues the story of teenage Billy Batson who, upon reciting the magic word "Shazam!" is transformed into his adult Super Hero alter ego, Shazam.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure Comedy
Süre : 130 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David F. Sandberg
Senaryo : Henry Gayden, Chris Morgan.
Müzik : Christophe Beck
Görüntü Yönetimi : Gyula Pados
Kurgu : Michel Aller
Sanat Yönetimi : Shawn D. Bronson, Laura C. Cox, Brittany Hites.
Oyuncular : Helen Mirren, Zachary Levi, Grace Caroline Currey, Lucy Liu, Rachel Zegler, Adam Brody, Meagan Good, Jack Dylan Grazer, Djimon Hounsou, Diedrich Bader, Asher Angel, Marta Milans, Ross Butler, P.J. Byrne, D.J. Cotrona, Cooper Andrews, Rizwan Manji, Hillary Harley, Ian Chen, Faithe Herman, David Lengel, Derek Russo, Jovan Armand, Abby Glover, Otis Winston, Bonnie Discepolo, Marc Demeter, Chloe Camp, Carter Williams, Chloe Childs.
Yapımcı Firma : New Line Cinema, DC Entertainment, Warner Bros..
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır