Haftanın Yeni Filmleri 24.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.03.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Feyza Aydın Kılıç
 

 

Motelde Katliam
Motelde Katliam

Film, kızlarını üniversiteye yerleştirmek için Çorum'a gelen bir ailenin, burada kaldıkları motelde başlarından geçenleri anlatıyor. Motelde Katliam, Çorum Hitit Üniversitesi'ni kazanan kızlarını yerleştirmek için Çorum'a gelen iki ailenin hikayesini anlatıyor. Çorum'a gelen ve bir motele yerleşen aileler korkunç bir gerçekle karşılaşırlar. Motelciler geceleri insanlara kesip kasaplara satmaktadır.
It tells the story of a family who came to Çorum to place their daughter in the university, in the motel where they stayed.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Murat Kuşçu, Feyza Aydın Kılıç.
Senaryo : Feyza Aydın Kılıç, Murat Kuşçu.
Müzik : Hüseyin Karaman
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Murat Kuşçu
Sanat Yönetimi : Feyza Aydın Kılıç
Oyuncular : Feyza Aydın Kılıç, Aleyna Kılıç, Bülent Mert, Murat Kuşçu, Şevki Özcan, Zülfi Hamit Altın, Korcan Halıcı.
Yapımcı Firma : HMK Film (Hatice Gülsüm Kuşçu)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır