Haftanın Yeni Filmleri 31.03.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.02.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Elizabeth Banks
 

 

Çıldırmış Ayı
Cocaine Bear

1985 yılında bir uyuşturucu kuryesinin uçağının düştüğü, kokainin kaybolduğu ve kokaini bir kara ayının yediği gerçek hikayeden ilham alan çılgın gerilimde polis, suçlu, turist ve gençten oluşan tuhaf bir grup, 230 kiloluk bir uç yırtıcının kendisini sersemletecek miktarda yediği kokainin verdiği güçle daha fazla saldırı ve kan için katliam yaptığı Georgia ormanına yaklaşmalarını konu alıyor.
Inspired by the 1985 true story of a drug runner's plane crash, missing cocaine, and the black bear that ate it, this wild thriller finds an oddball group of cops, criminals, tourists and teens converging in a Georgia forest where a 500- pound apex predator has ingested a staggering amount of cocaine and gone on a coke-fueled rampage for more blow ... and blood.   COCAINE BEAR stars Keri Russell (The Americans), Emmy winner Margo Martindale (The Americans), Emmy winner Ray Liotta (The Many Saints of Newark), Alden Ehrenreich (Solo: A Star Wars Story), O'Shea Jackson Jr. (Straight Outta Compton), Jesse Tyler Ferguson (Modern Family), Kristofer Hivju (Game of Thrones), Kahyun Kim (American Gods), Christian Convery (Sweet Tooth), Brooklynn Prince (The Florida Project) and newcomer Scott Seiss.   Directed by Elizabeth Banks (Charlie's Angels, Pitch Perfect 2) from a screenplay by Jimmy Warden (The Babysitter: Killer Queen), Cocaine Bear is produced by Oscar® winners Phil Lord and Chris Miller (Spider-Man: Into The Spider-Verse, The Mitchells vs. The Machines) and Aditya Sood (The Martian) for Lord Miller, by Elizabeth Banks and Max Handelman (Pitch Perfect franchise) for Brownstone Productions, and by Brian Duffield (Spontaneous). Robin Fisichella (Ma) and Nikki Baida executive produced.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Thriller
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Elizabeth Banks
Senaryo : Jimmy Warden
Müzik : Mark Mothersbaugh
Görüntü Yönetimi : John Guleserian
Kurgu : Joel Negron
Sanat Yönetimi : Conor Dennison, Christine McDonagh.
Oyuncular : Keri Russell, Margo Martindale, Ray Liotta, Alden Ehrenreich, O?Shea Jackson Jr., Jesse Tyler Ferguson, Kristofer Hivju, Kahyun Kim, Christian Convery, Brooklynn Prince, Scott Seiss.
Yapımcı Firma : Universal Pictures, Brownstone Productions, Lord Miller.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 18+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır