Haftanın Yeni Filmleri 07.04.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.04.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Süleyman Arda Eminçe
 

 

Mitat
Mitat

Evden işe, işten eve gidip gelen son derece sıradan bir hayatı olan Mitat Karaman'ın bir gece zil çalınca uyanıp diyafon düğmesine basarak apartman kapısını açmasıyla değişen hayatını anlatıyor.
It tells the life of Mitat Karaman, who has an extremely ordinary life who goes from home to work, from work to home, when she wakes up one night when the bell rings and opens the door of the apartment by pressing the doorphone button.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Drama
Süre : 101 dakika
Ülke : Türkiye Kazakistan
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Süleyman Arda Eminçe
Senaryo : Doğu Yücel, Süleyman Arda Eminçe.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Emre Özel
Kurgu : İsmet Araç
Sanat Yönetimi : Mustafa Ziya Ülkenciler
Oyuncular : Kadir Doğulu, Sinan Albayrak, Dilek Serbest, Bülent Çolak, İpek Filiz Yazıcı, Eva Dedova, Beyti Engin.
Yapımcı Firma : Alim Yapım, Kaz Tele Produkt. (Mert Akay, Kadir Doğulu, Nurlan Koyanbayev, Mehmet Tan)
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır