Haftanın Yeni Filmleri 07.04.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.03.2023 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

April Mullen
 

 

Simülasyon
Simulant
Hello Stranger

Kocasını trajik bir kazada kaybeden Faye, eşinin yerini insansı bir yapay zeka olan SIM ile doldurur. Ancak SIM ve onun gibi zeki programlar insanlara karşı başkaldırıp özgürlüğünü elde etmeyi planlamaktadır. SIM'leri ve onların ölümcül planlarını durdurmak üzere Ajan Kessler görevi devralır.
A humanoid A.I.'s attempt to win over a widow's heart places it in the path of a government agent trying to stop the rise of machine consciousness.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Sci-Fi Thriller
Süre : 98 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : April Mullen
Senaryo : Ryan Christopher Churchill
Müzik : Blitz//Berlin
Görüntü Yönetimi : Russ De Jong
Kurgu : Orlee Buium
Sanat Yönetimi : Ingrid Jurek
Oyuncular : Robbie Amell, Jordana Brewster, Simu Liu, Sam Worthington, Alicia Sanz, Mayko Nguyen, Masa Lizdek, Christine L. Nguyen, Emmanuel Kabongo, Samantha Helt, Keethan Krish, Vienna Hehir, Mercedes Leggett, Byron Abalos, Derick Agyemang, Fode Bangoura, James Burke, Drew Catherine, Zarrin Darnell-Martin, Lucien Duncan-Reid, Ivan Lopez, Tremaine Nelson, Moni Ogunsuyi, Patrick Stevenson, Daniel Williston, Carl Hines.
Yapımcı Firma : WANGO Films, Myriad Pictures, Three Point Capital, Vertical Entertainment.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır