Haftanın Yeni Filmleri 21.04.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.09.2022 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Anna Rose Holmer
 

 

Tanrının Yarattıkları
God's Creatures

Rüzgarlı bir balıkçı köyünde bir anne, çok sevdiği oğlu ile kendi doğru ve yanlışları arasında kalır. Oğlu için söylediği bir yalan ailelerini ve birbirine sıkı sıkıya bağlı topluluğu paramparça eder.
In a windswept fishing village, a mother is torn between protecting her beloved son and her own sense of right and wrong. A lie she tells for him rips apart their family and close-knit community in this tense, sweepingly emotional epic.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama
Süre : 101 dakika
Ülke : İrlanda Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Saela Davis, Anna Rose Holmer.
Senaryo : Fodhla Cronin O'Reilly, Shane Crowley.
Müzik : Danny Bensi, Saunder Jurriaans.
Görüntü Yönetimi : Chayse Irvin
Kurgu : Jeanne Applegate, Julia Bloch.
Sanat Yönetimi : Inbal Weinberg
Oyuncular : Emily Watson, Paul Mescal, Aisling Franciosi, Declan Conlon, Marion O'Dwyer, Toni O'Rourke, Erin O'Hara, Brendan McCormack, Isabelle Connolly, Barry Barnes, Andrew Bennett, John Burke, Wendy Dynan-Gleeson, Steve Gunn, Sarah Kinlen, Leah Minto, Philip O'Sullivan, Enda Oates, Lalor Roddy, Seán T. Ó Meallaigh.
Yapımcı Firma : Nine Daughters, A24, BBC Film, Fís Éireann / Screen Ireland, WRAP Fund.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır