Haftanın Yeni Filmleri 05.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.05.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

James Gunn
 

 

Galaksinin Koruyucuları 3
Guardians Of The Galaxy: Vol. 3

Gamora’nın yokluğuyla başa çıkmaya çalışan Peter Quill’in hem ekibi hem de gezegeni korumak için herkesi bir araya getirme çabasına odaklanan filmde, bu görevin başarıyla tamamlanmaması Guardian’ların kaderini belirleyecek.
Still reeling from the loss of Gamora, Peter Quill rallies his team to defend the universe and one of their own - a mission that could mean the end of the Guardians if not successful.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure Comedy
Süre : 150 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Yeni Zelanda Fransa Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Gunn
Senaryo : James Gunn
Müzik : John Murphy
Görüntü Yönetimi : Henry Braham
Kurgu : Greg D'Auria, Fred Raskin.
Sanat Yönetimi : Samantha Avila, Zachary Fannin, Lorin Flemming, Alex Gaines, Brittany Hites.
Oyuncular : Chukwudi Iwuji, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Vin Diesel, Austin Freeman, Stephen Blackehart, Terence Rosemore, Maria Bakalova, Sean Gunn, Sarah Alami, Jasmine Munoz, Chris Pratt, Giovannie Cruz, Will Poulter, Nico Santos, Miriam Shor, Noa Raskin, Linda Cardellini, Asim Chaudhry, Mikaela Hoover, Elizabeth Debicki, Judy Greer, Reinaldo Faberlle, Sylvester Stallone, Tara Strong.
Yapımcı Firma : Marvel Studios
İthalatçı Firma : Disney
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır