Haftanın Yeni Filmleri 12.05.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.10.2022 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Ayako Kouno
 

 

Sword Art Online The Movie Progressive 2
Gekijouban Sword Art Online the Movie: Progressive - Kuraki Yuuyami no Scherzo
Progressive Scherzo of Deep Night

Ölüm oyunu Sword Art Online'da kapana kısılmalarından bu yana sadece iki ay geçmiştir ve Kirito ve Asuna, oyun lideri olarak mücadelelerine devam etmektedir. Aincrad'ın beşinci katı labirent benzeri bir harabedir ve ikisi, içindeki hazine için burayı keyifle yağmalar. Dördüncü kata döndükten sonra, Elf Lordu Yofilis adına biraz araştırma yapmanın zamanı gelmiştir ama Asuna'nın hoşnutsuzluğu burada başlar çünkü bunu yaparken şimdiye kadarki en az sevdiği canavarla yüzleşmek zorunda kalacaklardır...
https://saop-anime.com
Two months have passed since the deadly game began, and Kirito and Asuna continue to make progress. They stop for treasure, but then they must face Asuna's least favorite monster.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Action
Süre : 101 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ayako Kouno
Senaryo : Reki Kawahara
Müzik : Yuki Kajiura
Görüntü Yönetimi : A-1 Pictures
Kurgu : Kento Toya
Sanat Yönetimi : Reki Kawahara
Oyuncular : Seslendirme: Haruka Tomatsu, Yoshitsugu Matsuoka, Shiori Izawa, Kaede Hondo, Yûsuke Kobayashi, Tomokazu Seki, Inori Minase, Hiroki Yasumoto, Ryôta Ôsaka, Yuusuke Nagano.
Yapımcı Firma : A-1 Pictures (Reki Kawahara)
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır