Haftanın Yeni Filmleri 09.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.06.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Berk Aygül
 

 

İblis: Karanlığın Sahibi 2
İblis: Karanlığın Sahibi 2

Maddi zorlukların üstesinden gelemeyen ve eşi tarafından yaşadıkları hayatın tek suçlusu olarak görülen Cengiz, eşinin dolduruşuna gelerek eniştesi ile Levent’e yar olmayan definenin peşine düşerek başlarına daha büyük işler açar. Mustafa'yı bulup zor kullanarak definenin yerini öğrense de defineyi çıkarırken yaptığı plan pekte umduğu gibi gitmez, her ne kadar kendince kuralına uygun bir şekilde yapmaya çalışsa da cinlere bahşettiği iki bedene rağmen kızına da musallat olmalarına engel olamaz. Rahat bir hayata kavuşmanın hayalini kuran Sema ve Cengiz artık daha büyük bir problem ile karşı karşıyadır. Kızlarına musallat olan iblis soyundan gelen bu cinden kurtulabilmek için yıllardır hayalini kurdukları bu hayattan vazgeçseler de artık her şey için çok geçtir.
Cengiz, who cannot overcome financial difficulties and is seen by his wife as the only criminal of the life they live, comes to his wife's replenishment and goes after the treasure that is not useful to Levent with his brother-in-law and opens up bigger things for them. Although he finds Mustafa and learns the location of the treasure by force, the plan he made while extracting the treasure does not go as he hoped, although he tries to do it in accordance with his own rules, he cannot prevent his daughter from haunting her, despite the two bodies he bestowed on the jinn. Sema and Cengiz, who dream of having a comfortable life, are now faced with a bigger problem. Even if they give up the life they have dreamed of for years in order to get rid of this demon descended from the demon that haunts their daughters, it is now too late for everything.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 84 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Berk Aygül
Senaryo : Berk Aygül
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Mehmet Kütük
Kurgu : PR Medya
Sanat Yönetimi : Gizem Akgün
Oyuncular : Gizem Akgün, İzzet Mürsel Bucak, Savas Özkul, Öznur Kütük, Bülent Aydoslu, Öykü Bozkurt.
Yapımcı Firma : Pratik Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır