Haftanın Yeni Filmleri 16.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.06.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Eray Altay
 

 

Obsesyon
Obsesyon
Obsession

Başarılı bir iş insanı olan ve çevresi tarafından çok sevilen Mert, aynı zamanda düzen takıntısı olan obsesif bir kişidir. Beren’ e aşık olduktan sonra onu elde edebilmek için yaptığı kusursuz planlar çerçevesinde, neler olacağını ve Beren’ in gizli sırlarını kimse tahmin bile edemez.
Mert, who is a successful businessman and loved by his environment, is also an obsessive person who is obsessed with order. After falling in love with Beren, no one can predict the perfect plans he made to get her, what they expect and Beren's hidden secrets.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Thriller
Süre : 92 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Eray Altay
Senaryo : Eray Altay
Müzik : Ahmet Kalabay
Görüntü Yönetimi : Taylan Sancaktar
Kurgu : Barış Kılıç, Gökçe Bilgin Kılıç.
Sanat Yönetimi : Eray Altay
Oyuncular : Ekin Mert Daymaz, Ege Kökenli, Sarp Can Köroğlu, Burcu Karakaya, Serkan Kılıç, Demir Özdemir.
Yapımcı Firma : Ne Film Medya (Nilay İslamoğlu, Ensar Sevim)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır