Haftanın Yeni Filmleri 23.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.04.2022 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-RayÇocuk Filmi,  

Wip Vernooij
 

 

Afacanlar İş Başında
2 kleine kleutertjes: Een dag om nooit te vergeten
Two Little Toddlers: An Unforgettable Day

Tipik bir Hollanda köyünde geçen bu heyecan verici macerada Joey ve Anna, yerel çiftlikten kaçan süper sevimli bir yavru keçinin peşine düşmelidir. Joey 4 yaşında ve Anna 5 yaşındadır. Onlar sadece kardeş değiller, aynı zamanda en iyi arkadaşlardır! Çok kısaz amanda aralarındaki yakınlığa bir bebek daha eklenecektir. Bu durumdan kaynaklı Joey endişeli ve ihmal edilmiş hissetmektedir. Çünkü Anna sadece yeni bir kız kardeşi olmasını hayal etmektedir. Joey ise arsız, küçük bir keçiyle tanıştıktan sonra yeni en yakın arkadaşını bulduğundan emin olmuştur. Yavru keçi kaçınca, çılgına dönen Joey kardeşini bulmaya kararlıdır. Zorlu arayışı, ona ihtiyaç duyduğu tüm ilgiyi üzerine çeker ancak en beklenmedik şekillerde…In this exciting adventure through a typical Dutch village Joey and Anna must go in pursuit of a super cute baby goat who has escaped from the local farm.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 67 dakika
Ülke : Hollanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Wip Vernooij
Senaryo : Marc Veerkamp
Müzik : Tom Bakker
Görüntü Yönetimi : Carolien Bakker, Josep Vel Castaño Riera.
Kurgu : Eva Krispijn
Sanat Yönetimi : Isabella Koelman van Leeuwen
Oyuncular : Seslendirme: Manou Jue Cardoso, Ronnie Flex, Chantal Janzen, Simone Kleinsma, Skip Migchelsen, Emma Smit, Jan Smit, Frenky-Dean Stjeward, Saar van Aken.
Yapımcı Firma : Nuts & Bolts Film Company, Submarine, Vosound.
İthalatçı Firma : Wediacorp
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır