Haftanın Yeni Filmleri 30.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.01.2023 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Soon-rye Yim
 

 

Hedefteki Adam
Gyoseob
The Point Men

Hedefteki Adam, Taliban tarafından kaçırılan ve rehin tutulan Güney Koreli vatandaşları kurtarmak için Afganistan’a giden bir diplomat ile yerel Ulusal İstihbarat Servisi ajanı arasındaki bir müzakere operasyonu sırasında ortaya çıkan hikayeyi anlatıyor.
A Korean diplomat is dispatched to Afghanistan when a group of South Korean tourists is taken hostage by the Taliban. When all measures fail and one hostage is killed, he is forced to team up with a special agent to rescue the survivors.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Drama Thriller
Süre : 108 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Soon-rye Yim
Senaryo : Young-soo Ahn
Müzik : Kim Suk-won
Görüntü Yönetimi : Zaid Kanaan
Kurgu : Tarik Afifi
Sanat Yönetimi : Yasmine Nassar
Oyuncular : Hyun Bin, Hwang Jung-min , Kang Ki-young, Sung-woo Jeon, Bryan Larkin, Iyad Hajjaj, Fahim Fazlı, Mohammad Ghassan, Park Hyoung-soo, Kwon Hyuk, Jae-Sung Jung.
Yapımcı Firma : Watermelon Pictures Co., Ltd. (Shin Bum-soo, Nam Jeong-il, Young-hwa Moon)
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır