Haftanın Yeni Filmleri 30.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.09.2022 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Néstor Sánchez Sotelo
 

 

Şeytan Uykuda
Mete Miedo
Don't Come Back Alive

Polis memuru Camila, adli savcı Fátima ve polis dedektifi Ángel, son derece tehlikeli durumlarla ve korkunç cinayet vakalarıyla, kötü suçlularla karşı karşıya kalırlar. Bir banliyö bölgesindeki operasyon sırasında, kurban ederek intihar etme ritüelinde uğursuz bir kadın figürüyle karşılaşırlar. Ölümden daha güçlü olan bu kana susamış varlık, onlarla kötü bir oyun oynamak için uykusundan uyanır.
Camila is a young member of an elite police unit. During an operation in a dangerous area, she turns up in the middle of a ritual, in which their members burnt themselves to death. She suffers severe burns all over her body and goes into a coma. In her long recovery, her friend Fatima, a criminal prosecutor, and her partner and ex-boyfriend Ángel will help her

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 85 dakika
Ülke : Arjantin
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Néstor Sánchez Sotelo
Senaryo : Hernán Moyano
Müzik : Pablo Sala
Görüntü Yönetimi : Mariano Suárez
Kurgu : Matías Lojo
Sanat Yönetimi : Ornella Vittone
Oyuncular : María Abadi, Jorge Booth, Laura Casale, Fiorela Duranda, Melisa Garat, Celeste Gerez, Agostina Innella, Román Kampelmacher, Cristian Majolo, Rafaella Pampiglione, Daniel Reyes, Alejandra Rincón, Roberto Romano, Macarena Suárez, Ruby Vizcarra.
Yapımcı Firma : Cut to the chase, Del Toro Films.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır