Haftanın Yeni Filmleri 07.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.07.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Nurullah Yenihan
 

 

Kaptan Pengu ve Arkadaşları 3
Kaptan Pengu ve Arkadaşları 3

Mandarin ve Mandalina birbirlerini yanlış anlayarak hayal kırıklığına uğrarlar.Mandalina kendini kanıtlamak isterken Mandarin ile birlikte buz dağlarının arkasına gizlenmiş, gizli güçleri olan bir istiridyenin arandığı efsanevi Buz Mandası’ nı aramak için yola çıkarlar. Onları bulamayan Kaptan Pengu, Misket, Zeze, Gugu, Pegu, Mirmir arkadaşları için endişelenirler. Onları kurtarmak için Kuzey Kutbu’na doğru onlarda yola çıkarlar. Kaptan Pengu ve Arkadaşları Yolculuk esnasında fırtınalı denizleri, buz dağları ve tehlikeli mercanları aşarlar. Bu macera da aynı zamanda dostluk, cesaret, azim temalarını deneyimlerler.
Mandarin and Tangerine misunderstand each other and are disappointed. While Mandarin wants to prove himself, Mandarin and Mandarin set out to search for the legendary Ice Buffalo, in search of an oyster with hidden powers, hidden behind icebergs. Unable to find them, Captain Pengu, Misket, Zeze, Gugu, Pegu and Mirmir worry about their friends. They set off towards the North Pole to save them. Captain Pengu and his Friends cross stormy seas, icebergs and dangerous corals on their voyage. In this adventure, they also experience the themes of friendship, courage and perseverance.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 81 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Nurullah Yenihan
Senaryo : Arzu Yurtseven
Müzik : Burak Çambel
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Nurullah Yenihan
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Onur Orhan Akgülgil, Emin Yaraç, Ufuk Yüksel, Ezel Kalkan, Ali İhsan Bozdemir, Şensel Uykal, Sinan Divrik, Başak Arslan, Ayşegül Bingöl, Öykü Kılıçarslan, Melike Atış, Lalenaz Atış, Zehra Yenihan, Ömer Demir, İsmail Bozkurt, Ekin Karaata.
Yapımcı Firma : Siyah Martı (Kerem Tülün, Nurullah Yenihan)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır