Haftanın Yeni Filmleri 12.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.07.2023 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

Christopher McQuarrie
 

 

Mission: Impossible - Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible - Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm - Görevimiz Tehlike serisinin 7. devam halkası olan Mission: Impossible 7, ikonik ajan Ethan Hunt ve birlikte çalıştığı IMF ekibinin maceralarını konu ediyor. Tom Cruise’un yeniden Ethan Hunt karakterine hayat vereceği aksiyon türündeki filmde, Rebecca Ferguson üçüncü kez Ilsa Faust karakterini canlandırırken, kadroda Simon Pegg, Angela Bassett, Vanessa Kirby, Ving Rhames gibi isimler de yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise serinin beşinci devam halkasından itibaren yönetmen koltuğunda oturan Christopher McQuarrie üstleniyor.
Ethan Hunt and his IMF team must track down a dangerous weapon before it falls into the wrong hands.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure Thriller
Süre : 163 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christopher McQuarrie
Senaryo : Bruce Geller, Erik Jendresen, Christopher McQuarrie.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : Fraser Taggart
Kurgu : Eddie Hamilton
Sanat Yönetimi : David Allday, Anthony Caron-Delion, Gavin Fitch, Marco Furbatto, Cecelia van Straaten.
Oyuncular : Tom Cruise, Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Frederick Schmidt, Mariela Garriga, Cary Elwes, Charles Parnell, Mark Gatiss, Indira Varma, Rob Delaney, Marcello Walton, Brian Law, Lincoln Conway, Alex James-Phelps, Marcin Dorocinski, Ivan Ivashkin, Zachary Baharov, Adrian Bouchet, Sam Barrett, Louis Vaughan, Jean Kartal, Os Leanse, Luke J I Smith, Nikolaos Brahimllari, Matt Malecki, Damian Rozanek, Antonio Bustorff, Ioachim Ciobanu, Michael Kosterin, Sergej Lopouchanski, Robert Luckay, Jadran Malkovich, Mikhail Safronov, Christopher Sciueref, Andrea Scarduzio, Barnaby Kay, Gloria Obianyo.
Yapımcı Firma : Paramount Pictures, Skydance Media, TC Productions.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır