Haftanın Yeni Filmleri 14.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.06.2023 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Andrew Traucki
 

 

Resif: Kanlı Takip
The Reef: Stalked

Kardeşinin cinayetinden sonra Nic, küçük kız kardeşi ve iki arkadaşıyla bir Pasifik adasında kano macerasına çıkar. Kısa süre içinde bir köpekbalığı tarafından takip edildiklerini fark ederler. Hep birlikte korkularıyla yüzleşmek ve birbirlerini kollamak zorunda kalırlar.
After her sister's murder, Nic, her younger sister and two friends seek solace through a Pacific island kayaking adventure. Hours into the trip the women are stalked by a shark and must band together, face their fears and save each other.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Thriller
Süre : 93 dakika
Ülke : Avustralya Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andrew Traucki
Senaryo : Andrew Traucki
Müzik : Mark Smythe
Görüntü Yönetimi : Justin Brickle
Kurgu : Scott Walmsley
Sanat Yönetimi : Brad Diebert
Oyuncular : Teressa Liane, Ann Truong, Kate Lister, Saskia Archer, Bridget Burt, Tim Ross, Wendy P. Mocke, Eva Mocke-Kanaki, Sophie Naime, Barney Ling, Stephen Daddow.
Yapımcı Firma : Thrills & Spills, Filmology Finance, Cornerstone Pictures, Mysterious Light, ProdigyMovies. (Jack Christian, Neal Kingston)
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır