Haftanın Yeni Filmleri 04.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Ekrem Düzgünoğlu
 

 

Mir: Anka
Mir: Anka

Buğra’nın sahaflardan aldığı eski bir Fars’ça kitap Sena’nın ve arkadaşlarının hayatlarını altüst eder. Karnoha cin kabilesinin en azılısı olan Anka, bir müzisyen gurubuna musallat olur. Sinan’ın öldüğünü duyan Sena ve arkadaşları bir süre sonra başka bir gerçeklikle yüz yüze kalırlar. Mir tamda o anda gerçek yüzünü gösterecektir.
An old Persian book that Bugra buys from second-hand booksellers turns the lives of Sena and her friends upside down. Anka, the fiercest of the Karnoha goblin tribe, haunts a band of musicians.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 78 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ekrem Düzgünoğlu
Senaryo : Ekrem Düzgünoğlu
Müzik : Ekrem Düzgünoğlu
Görüntü Yönetimi : Murat Okumuş
Kurgu : Bora Şen
Sanat Yönetimi : Sadık Bursalı
Oyuncular : Simge Can, Ethem Çap, Emre Çelik, Umut Durmaz, Ayhan İzmirli, Melisa Göksu Batur, Kimiya Sarabadini.
Yapımcı Firma : BPM Film (Canan Şenlik, Serkan Akdağ)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır