Haftanın Yeni Filmleri 11.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bülent Orçin
 

 

Oda
Oda

Kıskandığı sevgilisi Deniz’in evine gizli kamera yerleştiren Oğuz, gece izlediği görüntülerden evde tuhaf bir şeyler olduğunu sezince arkadaşı Cihan ile Deniz’in evine gitmeye karar verirler. Deniz’in evinde gizemli odayı merak ederler ancak bu gizemli odada bulunan her neyse Cihan’ın ölümüne neden olur. Bundan sonra korkunç kâbuslar Oğuz’un peşini bırakmaz, çareyi medyuma gitmekte bulan Oğuz kendisine aşık şeytani bir Cin’in musallat olduğunu öğrenir. Yeni evine taşınır musallat, burada da peşini bırakmaz. Bu şeytani varlıktan kurtulması artık çok zordur.
Oguz,who has placed a hidden camera in the house of his lover Deniz,whom he is jealous of,senses that there is something strange in the house from the images watched at night, and they decide to go to Deniz's house with his friend Cihan.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bülent Orçin
Senaryo : Selda Erdoğan
Müzik : Burcu Çankaya
Görüntü Yönetimi : Cüneyt Kadri Çakar
Kurgu : Tamo Zaen
Sanat Yönetimi : Pakize Orçin
Oyuncular : Ceren Gülşah Elmalı, Aykut Yavuz, Mustafa Zeren, Nazan Bayazıt, Cengizhan Orçin, Fatoş Bayındır, Ömer Yiğit Orçin, Sıla Dursun, Sevim Oyar, Nesrin Tunç.
Yapımcı Firma : Orçin Yapım (Seda Barkahan, Yunus Güvercin, Levent Orçin, Tamo Zaen)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır