Haftanın Yeni Filmleri 11.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.10.2022 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Markus Dietrich, Ali Samadi Ahadi.
 

 

Bıcırıklar: Yeni Yuvamız
Die Mucklas ... und wie sie zu Pettersson und Findus kamen
The Muckles: The Quest for a New Home

Bıcırıklar yaramazlığa bayılan bir grup gizemli canlıdır. Yıllardır yaşadıkları dükkandan kovulduklarında 3 Bıcırık arkadaş Svunja, Tjorben ve Smartö yeni bir ev bulup ailelerini kurtarmak için bir yolculuğa çıkarlar. Maceralara dolu seyahatlerindeki zorlukların üstesinden gelmek için öncelikle takım olmaları gerekmektedir – ama bu telaşlı ve hareketli canlılar için bu pek de kolay olmayacaktır.
Once upon a time, the Mucklas could be found everywhere. But in an increasingly tidy world, the cheerful goblins have a hard time, since they love disorder more than anything. Soon the last tribe will have to leave their home.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 81 dakika
Ülke : Almanya Lüksemburg
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ali Samadi Ahadi, Markus Dietrich.
Senaryo : Thomas Springer, Sven Nordqvist.
Müzik : André Dziezuk
Görüntü Yönetimi : Mathias Neumann
Kurgu : Andreas Menn
Sanat Yönetimi : Bertram Strauß
Oyuncular : Seslendirme: Uwe Ochsenknecht, Christine Urspruch, Stefan Kurt, Marianne Sägebrecht, André Jung, Marco Lorenzini, Patrick Hastert, Anouk Wagener, Eduard-Stefan Constantin, Nina Schatton, Roxana Samadi, Marcel Mann, Ali Samadi Ahadi, Joachim Tennstedt, Andreas Rehschuh, Caroline Schreiber, Victoria Sturm, Tilo Krügel, Oskar Hansch, Gerald Schaale, Alina Heipe, Patrick Isermeyer, Sabine Töpfe.
Yapımcı Firma : Tradewind Pictures, Amour Fou Luxembourg, Senator Film Produktion, Little Dream Entertainment.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır