Haftanın Yeni Filmleri 08.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.09.2023 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajImaxScreen X4DX,  

Michael Chaves
 

 

Dehşetin Yüzü 2
The Nun 2

1956 – Fransa. Bir rahip öldürülür. Büyüyen bir kötülük yayılmaktadır. Dünya çapında hit olan filmin devamı, Rahibe Irene’in iblis rahibe Valak ile bir kez daha yüz yüze gelmesini konu alıyor.
1956 - France. A priest is murdered. An evil is spreading. The sequel to the worldwide smash hit follows Sister Irene as she once again comes face-to-face with Valak, the demon nun.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Mystery Thriller
Süre : 110 dakika
Ülke : Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael Chaves
Senaryo : Ian Goldberg, Richard Naing, Akela Cooper.
Müzik : Marco Beltrami
Görüntü Yönetimi : Tristan Nyby
Kurgu : Gregory Plotkin
Sanat Yönetimi : Alexis McKenzie Main
Oyuncular : Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Storm Reid, Anna Popplewell, Bonnie Aarons, Katelyn Rose Downey, Suzanne Bertish, Léontine d'Oncieu, Anouk Darwin, Peter Hudson, Tamar Baruch, Natalia Safran, Maxime Elias-Menet, Pascal Aubert, Alexandra Gentil, Florence Mestais, Margaux Borel, Viviana Moin, Renata Palminiello.
Yapımcı Firma : New Line Cinema, Atomic Monster, The Safran Company.
İthalatçı Firma : TME Films
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır