Haftanın Yeni Filmleri 15.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.04.2021 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Yunfei Wang
 

 

Maymun Kral Geri Döndü
Xi you ji zhi Zai shi yao wang
Monkey King Reborn

Çok çok uzun zaman önce, Doğu topraklarında şeytanlar kol gezmişti. Önceki yaşamında Buddha Rulai'nin ikinci çırağı olan Usta Tang, Batı'daki Leiyin Tapınağı'na Doğu topraklarını arındırmak için kutsal yazılar getirmeye yemin etti.
A long, long time ago, devils were rampant in East-land. Master Tang, who was second apprentice of Buddha Rulai in his previous life, swore to Leiyin Temple in West to fetch scriptures to purify East-land.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Fantasy Action
Süre : 95 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Yunfei Wang
Senaryo : Yunfei Wang, Cheng'en Wu, Xiaoyu Wu.
Müzik : Sebastien Pan
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular :
Yapımcı Firma : Filmko Film Co. (Henrique Bouduard)
İthalatçı Firma : Wedia Corp.
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır