Haftanın Yeni Filmleri 22.09.2023

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Scott Waugh
 

 

Cehennem Melekleri 4
Expend4bles
The Expendables 4

Filmde, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyon konu alınıyor.
The Expendables will square up against: an arms dealer who commands the might of a massive private army.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Adventure Thriller
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Scott Waugh
Senaryo : Kurt Wimmer, Tad Daggerhart, Max Adams, Kurt Wimmer, Dave Callaham.
Müzik : Guillaume Roussel
Görüntü Yönetimi : Tim Maurice-Jones
Kurgu : Michael J. Duthie
Sanat Yönetimi : Eliza Banzourkova, Biljana Jovanovic, Kira Kemble, Ivan Ranghelov.
Oyuncular : Jason Statham, 50 Cent, Megan Fox, Dolph Lundgren, Tony Jaa, Andy Garcia, Sylvester Stallone, Randy Couture, Jacob Scipio, Levy Tran, Lucy Newman-Williams, Daren Nop, Kenny 'Cowboy' Bartram, Cody Mackie, Cokey Falkow, Dan Chupong, Karim Saidi, Samuel Black, Adam Masto, Sheila Shah, Nicole Andrews, Oat Jenner, Susanne Potrock, Eddie Hall, Mike Möller, Alexander Hristozov, Antoni Davidov, David Nop, Igor Pecenjev, Stefan Ivanov, Vladimir Mihailov, Martin Ghiaurov, Tjasa Perko, Stefan Bahrun, Assen Karanikolov, Jason Lines.
Yapımcı Firma : Campbell Grobman Films, Millennium Films.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır