Haftanın Yeni Filmleri 29.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.09.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Erdal Murat Aktaş
 

 

Her Şeye Rağmen
Her Şeye Rağmen
Regardless

https://herseyeragmenfilmi.com/
Adana'da başlayıp dünya geneline başarılı olan bir Türkün başarı hikâyesi. Ezilen, hor görülen, ciddiye alınmayan fakir, her tür ırkçılığa ve ayrımcılığa maruz kalan dünyanın her yerindeki insanların yaşadıklarına ayna tutacak olan bir film... Adana’dan başlayıp, Palma de Mallorca’ya, oradan Hollywood’a kadar uzanan gerçek bir hikayeyi anlatan film, umut veren bir başarı hikayesini beyazperdeye yansıtıyor.
The success story of a Turk who started in Adana and became successful all over the world. A film that will mirror the experiences of people all over the world who are oppressed, despised, not taken seriously, the poor, and those who are exposed to all kinds of racism and discrimination... It tells a true story starting from Adana, to Palma de Mallorca, and from there to Hollywood. The film reflects a promising success story on the big screen.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama
Süre : 116 dakika
Ülke : Türkiye İspanya Almanya
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Erdal Murat Aktaş
Senaryo : Ali Dündar, Coşku Kılıç, Gürhan Özçiftçi.
Müzik : Fahir Atakoğlu
Görüntü Yönetimi : Ahmet Bayer
Kurgu : Ruşen Dağhan
Sanat Yönetimi : Uğur Oktan, Turgay Tengilimoğlu.
Oyuncular : Erkan Petekkaya, Sinan Akdeniz, Meral Perin, Rıza Akın, Aslıhan Malbora, Holger Doelman, Nihan Büyükağaç, Robert Maaser, Ekin Mert Daymaz, Barbara Sotelsek, Vivien Lafleur, Serkan Durmuş, Mirza Sakiç, Christoph Jacobi, Kaan Maximilianus Kaiser.
Yapımcı Firma : EMA Creative Works, Verway. (Erdal Murat Aktaş, Javier Bugallo, Camila E. Suarez, Daniel Lukas)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır