Haftanın Yeni Filmleri 06.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.10.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mustafa Kotan
 

 

Roza
Roza

Mevsimlik işçi olarak Urfa’dan Mersin’e göç eden bir ailenin dramını anlatan ‘Roza’ hikayesi ve oyuncu performanslarıyla seyircilerde iz bırakacak.  Törenin buyurduğu şekilde hayatlarına devam eden Fate ve Hüseyin, kızları Xezal’ın yaşadığı zorlukların ardından karşı karşıya gelecek.
Follows a family who migrates to Mersin as seasonal workers.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 116 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Kotan
Senaryo : Hamit Izol, Sultan Nil Turan.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Aşkın Sağıroğlu
Kurgu : Ceyda Karagül
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Belçim Bilgin, Bahar Şahin, Burak Sevinç, Fikret Kuşkan, Deniz Bolışık, Berk Bakioğlu, İzzet Yüksek, Ümit Çırak, Ayça Kuru, İrem Sultan Cengiz, Arin Alkış, Helin Yıldız, Hasan Balay, Asya Kıyak.
Yapımcı Firma : Akiz Yapım (Erden Umut Akgün, Selma Akgün, Uğur Kuruçay)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır