Haftanın Yeni Filmleri 13.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.03.2023 - İsviçre)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Benjamin Quabeck
 

 

Bak Şu Leyleğe 2: Zümrüt Taşının Peşinde
Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel

Sevimli serçe Richard sürüye yeni yolculuğunda liderlik edemeyeceğini öğrenince, ailesini ve arkadaşlarını geride bırakıp kendi başına uçmaya karar verir. Gittiği gizemli şehirde diğer serçelerle tanışan Richard, onlarla arkadaş olur. Ancak serçeler süslü bir tavus kuşu tarafından zorla tutulmaktadır. Richard onları kurtarmak için bu gizemli şehrin sırrını çözmeli ve tavus kuşunun istediği hazineyi bir an önce bulması gerekir.
Enjoying wintering on a Large lake in North Africa, Richard learns that this time he will not be entrusted with such an honorable and responsible mission as to lead the flight of a flock of storks home to the north.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure
Süre : 84 dakika
Ülke : Almanya Belçika Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Benjamin Quabeck, Mette Tange.
Senaryo : Reza Memari, Philip LaZebnik, Mette Tange, Benjamin Quabeck, Jeffrey Hylton.
Müzik : Eric Neveux
Görüntü Yönetimi : Raúl Andrés, Angel Jesus Antelo Garcia, Salva Artero.
Kurgu : Martin Wichmann Andersen , Benjamin Quabeck.
Sanat Yönetimi : Freek Quartier
Oyuncular : Seslendirme: Jay Myers, Kyra Jackson, Simona Berman, Blake Farha, Jeffrey Hylton, Tim Heller, Jonathan Failla, Mala Ghedia, Dulcie Smart, Amalia Hohl, Erik Hansen, Monica Solem, Viktor Pavel, Philippe Zeidler, Robin Marienfeld, Liam Mockridge, Vera Bunk, Anna-Maria Bednarzik, Paula Essam.
Yapımcı Firma : Knudsen Pictures, Walking The Dog, Den Siste Skilling.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır