Haftanın Yeni Filmleri 20.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.10.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bilal Kalyoncu
 

 

Öğretmen
Öğretmen
Teacher

Trabzon’un Çaykara ilçesine tayin olan koyu Fenerbahçeli bir öğretmenin başından geçen trajikomik olayları konu alan yeni "Öğretmen" filminden gelen fragman, Trabzonspor’un Katarlılara satılmasının mizahi dille anlatılmasını konu alıyor.
The new movie "Teacher", which is about the tragicomic events of a teacher from Fenerbahçe who was appointed to the Çaykara district of Trabzon, tells the story of the sale of Trabzonspor to the Qataris in a humorous way.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 133 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bilal Kalyoncu
Senaryo : Yılmaz Okumuş
Müzik : Tolga Gülen, Apolas Lermi, Volkan Arslan.
Görüntü Yönetimi : Yunus Emre Karadavut
Kurgu : Hasan Özgür
Sanat Yönetimi : Ebru Öncü Özturan
Oyuncular : Önder Açıkbaş, Asuman Dabak, Bilal Hancı, Buse Sinem İren, Burak Satıbol, Ulaş İnan Torun, Kemal Uçar, Seymen Aydın, Adem Yılmaz.
Yapımcı Firma : 2506, AKC, TRT. (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 10+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır