Haftanın Yeni Filmleri 20.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.10.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ahmet Kapucu
 

 

Her Şey Aşk İçin
Her Şey Aşk İçin

Sedef ve Alper aşklarının taçlandırmak üzerelerdir. Alper ve ailesi Sedef’i istemeye giderler. Sedef’in dedesi Emekli Albay İskender, Alper’in askerliğini bedelli yaptığını öğrenince bu evliliğe rıza göstermez. Şimdi ortada çözülmesi gereken büyük bir problem vardır. İskender bu evliliğe tek bir şart ile izin verir. O da Alper’i kendisinin çiftliğinde 30 günlük bir askeri eğitime tabii tutmak. Alper bu teklifi kabul eder ancak bu sandığından çok daha zor durumlarla karşılaşacağından haberi yoktur. İskender, en ağır askeri eğitimi uygular. Alper isyanlar içerisinde İskender’in verdiği eğitimleri yapar. Alper, eğitim sırasında İskender’in vasiyetini bulur. Artık Alper için durumu tersine çevirme fırsatı doğar. Ancak ortada yarım kalan bir aşk ve giderek hafızasını kaybeden bir adam vardır. İskender Alzheimer’dır ve Alper vasiyeti İskender ölmeden yerine getirmek için beraber yola çıkarlar.
Sedef and Alper are about to crown their love. Alper and his family go to ask for Sedef. Sedef's grandfather, Retired Colonel İskender, does not consent to this marriage when he learns that Alper did his military service for a fee. Now there is a big problem that needs to be solved. Alexander allows this marriage with only one condition. That is, to subject Alper to a 30-day military training on his farm. Alper accepts this offer, but he has no idea that he will face much more difficult situations than he thought. Alexander applied the most severe military training. Alper carries out the training given by İskender during the rebellions. Alper finds İskender's will during training. Now there is an opportunity for Alper to turn the situation around. However, there is an unfinished love and a man who is gradually losing his memory. Alexander has Alzheimer's and they set out together to fulfill Alper's will before Alexander dies.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 114 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Kapucu
Senaryo : Ahmet Kapucu
Müzik : Ömer Taşkın, Toygun Uğur Tosunoğlu.
Görüntü Yönetimi : İbrahim Beykoç
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Ahmet Kapucu, Emre Oskay.
Oyuncular : Zafer Algöz, Safa Sarı, Gizem Sevim, Özlem Türkad, Yüksel Ünal, Zeynep Kaçar, Nazan Diper, Eslem Akar.
Yapımcı Firma : Sky Film, 2518 Film. (Arda Cancıoğlu, Emre Oskay, Ahmet Kapucu)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır