Haftanın Yeni Filmleri 27.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.03.2023 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Til Schweiger
 

 

Bas Gaza Bas
Manta, Manta - Zwoter Teil
Manta, Manta: Legacy

Bertie araba yarışı kariyerine son vereli uzun zaman olmuştur. Şimdilerde işleri hiç de iyi gitmeyen bir araba tamirhanesi işletmektedir. Banka tamirhaneye haciz geleceği konusunda Bertie’yi tehdit ettiğinde her şey allak bullak olur. Fakat Bertie oldukça cesur bir plan yapar. 90’ların nostaljik araba yarışında kazanacağı birincilik ödülü bütün finansal problemlerini ortadan kaldıracaktır. Sadece bir ay içerisinde külüstür Opel Manta’sını mermi hızında süper bir yarış arabasına dönüştürmelidir. Fakat her şey yetmezmiş gibi eski karısı Uschi birden ortaya çıkar ve genç oğulları Daniel ile ilgilenmesini ister. Berti bir yandan oğluyla ilgilenmeli bir yandan da yarışa hazırlanmalıdır. Aksiyon ve aksiliklerle dolu bir ay onu beklemektedir.
Thirty years later, Berti and Uschi are divorced, but their son wants to follow in his father's footsteps and become a racing driver.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Comedy
Süre : 127 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Til Schweiger
Senaryo : Murmel Clausen, Peter Grandl, Michael David Pate, Miguel Angelo Pate, Reto Salimbeni, Til Schweiger, Carsten Vauth.
Müzik : Martin Todsharow
Görüntü Yönetimi : René Richter
Kurgu : Til Schweiger, Steven Wilhelm.
Sanat Yönetimi : Mark Olaf Formanek
Oyuncular : Sami Nasser, Jan-Philipp Jarke, Lukas Podolski, Jean Pierre Kraemer, Isabel Vollmer, Nadja Becker, Alena Gerber, Charlotte Krause, Timur Bartels, Alev Irmak, Kailas Mahadevan, Axel Stein, Martin Armknecht, Wotan Wilke Möhring, Moritz Bleibtreu, Emma Drogunova, Justus Johanssen, Nilam Farooq, Ronis Goliath, Tamer Tirasoğlu, Luna Schweiger, Tim Oliver Schultz, Michael Kessler, Tina Ruland, Til Schweiger, Evelyn Burdecki, Eisverkäufer Johnny, Paula Paul, Jens Hajek, Julius Dombrink, Katrin Kaspar, Kalle Schwensen, Jan Göres, Egzon Kreyezi, Emely Junker, Victor Peterszegi, Chika Klose, Nele Winter, Tim Schramm, Egidijus Kel, Margarita Ruhl, Henrik Giesel, Greta Kasalo, Emilio Reisinger, Ben Mika Lutz, Jule Menzel-King, Sarah Keuschnigg, Vivien Sczesny, Liza Waschke, Thorsten Stadler, Vivien Schug.
Yapımcı Firma : Constantin Film
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır