Haftanın Yeni Filmleri 10.11.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.11.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

H. Sinan Güngör, Halil Öztürk, Semih Turalı.
 

 

Aslan Hürkuş 3: Anka Adası
Aslan Hürkuş 3: Anka Adası

Anka Adası, efsanevi bir adadır ve üzerinde Anka kuşunun yaşadığına inanılır. Aslan ve arkadaşları, Anka kuşunu bulmak için yola çıkarlar. Yolculukları sırasında Aslan ve arkadaşları, çeşitli tehlikelerle karşılaşırlar. Bu tehlikeler arasında adayı korumaya çalışan kötü kalpli bir büyücü de vardır.
Phoenix Island is a legendary island and it is believed that the Phoenix lives on it. Aslan and his friends set out to find the Phoenix. During their journey, Aslan and his friends encounter various dangers. Among these dangers is an evil wizard trying to protect the island.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : H. Sinan Güngör, Halil Öztürk, Semih Turalı.
Senaryo : Ali Hakan Kaya, Sinem Doğangönül.
Müzik : Ali Bakan
Görüntü Yönetimi : Halil Öztürk
Kurgu : Eray Eserol
Sanat Yönetimi : Gökhan Terlemez
Oyuncular : Seslendirme: Duygu Biçer, Fatih Özkul, Elif Gizem Aykul, Hakan Coşar, İsmet Numanoğlu, Boğaçhan Sözmen, Kayra Güngör, Berrin Demir, Yaprak Selin Onat, Hakan Bozbey.
Yapımcı Firma : Outline Animation And Games (S. Murat Kaya)
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır