Haftanın Yeni Filmleri 01.12.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.12.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Naser Meratibavil
 

 

Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu: Dinozorlar Çağı
Nasreddin Hoca 2

Nasreddin Hoca, Zehra, Kerim ve Ayşe, şehirlerine gelen dinozor çağı araştırma ekibiyle karşılaşır. Dinozor yumurtasını kötü niyetli kişilerden korumaya çalışan Selim yanlışlıkla dinozorlar çağına gidince Nasreddin Hoca ve çocuklar ellerinde yumurtayla kalır.
Nasreddin Hodja, Zehra, Kerim and Ayşe encounter the dinosaur age research team that comes to their city. When Selim, who tries to protect the dinosaur egg from malicious people, accidentally goes to the age of dinosaurs, Nasreddin Hodja and the children are left with the egg in their hands.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 76 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Naser Meratibavil
Senaryo : Ayşe Banu Başarıcı
Müzik : Burak Çambel
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Hazal Palioğlu
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Ezel Kalkan, Ekinsu Karaata, Öykü Kılıçaslan, Deniz Salman, Ender Yiğit,Ufuk Yüksel, Fatih Özkul.
Yapımcı Firma : Siyah Martı (Kerem Tülün, Nurullah Yenihan)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır