Haftanın Yeni Filmleri 08.12.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.12.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Sezgin Irmak
 

 

Murat Göğebakan
Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı

Bir gün müzik dükkanında çalışırken yedi yaşındaki kardeşi kaza sonucu ölür, bu trajik olay ailesi tarafından Murat'ın sorumluluğuna yüklenir ve Murat bu vicdan azabıyla müziğe küser. Kuzeni Senem, onu bu dönemde teşvik eder, ilişkileri romantik bir boyuta evrilir ve evlenirler.
One day, a seven-step brotherhood accident results in a music store. This tragic event is blamed on Murat by his family, and Murat becomes resentful of music with this remorse. His cousin Senem encourages him during this period, their relationship evolves into a romantic dimension and they get married.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Biography
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ali Akyıldız
Senaryo : Sezgin Irmak, Lütfi Albayrak.
Müzik : Mehmet Can Erdoğan, Hasan Esen Taşkıran.
Görüntü Yönetimi : Tufan Kılınç
Kurgu : Emre Kara
Sanat Yönetimi : Burhanettin Tolga Coşkun Tuna
Oyuncular : Burak Sevinç, Hande Soral, Tuvana Türkay, Feride Çetin, Necmi Yapıcı, Ardıç Ayyıldız, Güney Kılıç, Bengisu Aksu, Durukan Çelikkaya, Levent Tülek, Merve Kansu, Ali Ayyıldız.
Yapımcı Firma : Metronom Film Yapım, CNS Productions. (Mesut Erbaş, Hakan Yusufoğulları, Serkan Günay)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 10+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır