Haftanın Yeni Filmleri 15.12.2023

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Hadi Mohamadian
 

 

Kral Fil
The Elephant King

Eritre adalarından birinde filler, kralın oğlu Şadfil'in doğumunu kutluyorlarken , vahşi avcıların başı olan "Asfal" hayvanları Yemen kralına satmaya çalışır. Shadfil'in dış görüntüsü kabilesini hayal kırıklığına uğratır ve birçok soruna neden olur ama adaya yapılan saldırılardaki gücü onu herkesin kalbine daha da yakınlaştıracaktır. Pervasız Fare ile olan yol arkadaşlığı onu güçlendirirken Şadfil’in Fil Kral olma yolculuğuna şahitlik ederiz.
While elephants are celebrating the birth of the king's son, Shadfil, on one of the Eritrean islands, "Asfal", the head of the wild hunters, tries to sell the animals to the Yemeni king. Shadfil's appearance disappoints his tribe and causes many problems, but his strength in attacking the island will bring him closer to everyone's hearts. While his companionship with the Reckless Mouse strengthens him, we witness Şadfil's journey to become the Elephant King.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Animation Adventure
Süre : 77 dakika
Ülke : İran Lübnan Malezya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Hadi Mohamadian
Senaryo : MohammadBagher Mofidikia, Hadi Mohammadian, MohammadAli Ramezanpoor, Abbas Shrara, Hassan Vandoor.
Müzik : Sattar Oraki
Görüntü Yönetimi : Ebrahim Abaee, Jalil Afshari, Mohammad Mehdi Ahmadvand.
Kurgu : Hassan Ayoubi
Sanat Yönetimi : Mehdi Karimi Farsi
Oyuncular : Seslendirme: Saeed Sheikhzadeh, Hossein Erfani, Nasser Tahmasb, Zohreh Shokoufandeh, Bahram Zand, George Petrosi, Akbar Mannani, Showkat Hojjat, Hamed Azizi, Ardeshir Monazam, Shayan Shambayati, Bahman Hashemi, Mir Taher Mazloomi, Tooraj Nasr, Javad Pezeshkian, Amir Hakimi, Hasan Kakhi, Alireza Dibaj, Pooya Fahimi, Georges Khabbaz, Rody Klayany, Khaled El Sayed, Nisreen Masoud, Imad Feghaly, Mohammad Chamas, Omar Mikati, Noureddeen Mirzadah.
Yapımcı Firma : Honarprooya Studios (Hamed Jaafary)
İthalatçı Firma : PRT Films
Dağıtımcı Firma : A90 Pictures
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır