Haftanın Yeni Filmleri 29.12.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.12.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Arzu Yurtseven
 

 

Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör
Rafadan Tayfa 4

Uzaya çıkan en genç insan olan Hayri, oldukça meşhur olmuş; üstün zekâlı öğrencilerin alındığı bir bilim teknik okuluna kabul edilmiştir. Artık mahallede çok az vakit geçiriyor, vaktinin çoğunu kendi tabiri ile “Yüz Yılın İcadı” olan dev robot Hayrimatör’e harcıyordur. Hayri, bir mühendislik harikası olarak tasarladığı halde Hayrimatör’ü çalıştıracak güç kaynağını bir türlü elde edememiştir. Hayri, uzaylı kahramanımız Zobi’nin desteğiyle Hayrimatör'ü çalıştırmayı başarır; ancak kötüler icadın peşine düşer. Rafadan Tayfa bu defa, Ajan ve adamları tarafından kontrol edilmektedir.
Hayri, the youngest person in space, became quite famous; He was accepted to a science technical school where gifted students were accepted. He now spends very little time in the neighborhood, spending most of his time on the giant robot Hayrimator, which is, in his own words, "The Invention of the Century". Although Hayri designed the Hayrimator as an engineering marvel, he could not obtain the power source to operate it. Hayri manages to activate the Hayrimator with the support of our alien hero Zobi; Only the bad guys pursue invention. This time, Rafadan Tayfa will come together to save Hayrimator, which has been out of control by the Agent and his men.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 91 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İsmail Fidan
Senaryo : Arzu Yurtseven
Müzik : Mustafa Tarkan Ergün, İsmail Fidan.
Görüntü Yönetimi : Yüşa Yıldız, Uğur Çanka, Beyza Fidan.
Kurgu : Elif Ala, Özgür Serdar Altunoğlu, Görkem Ayan.
Sanat Yönetimi : Elif Ala, Özgür Serdar Altunoğlu, Görkem Ayan.
Oyuncular : Seslendirme: Emine Sergen, Sirin Giobbi, Levent Kol, Yağmur Sergen, Hakan Coşar, Hakan Bozbey, İsmet Numanoğlu, Altay Çapan, Alp Pazarlı, Oytun Pazarlı, Serdar Özap.
Yapımcı Firma : ISF Film
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır