Haftanın Yeni Filmleri 05.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.01.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mustafa Miraç Kaya
 

 

Demon Azab-ül Kem
Demon Azab-ül Kem

Satanizme merak salan içerik üreticisi 4 arkadaş, Satanizm konulu büyük bir proje hazırlığı için kolları sıvarlar. Bu arkadaş gurubu projeyi hayata geçirmek içinse bir zamanlar Süryanilerin yaşadığı ‘Karalar’ isimli kasabaya gideceklerdir. Gittikleri kasabada araştırma yapacak olan arkadaşlar, kendilerini eskiden büyücülük yapan Süryani bir büyücünün evinde bulacaklar. Art arda paranormal olaylar ile karşılaşacak olan 4 arkadaş, konakladıkları evden kurtulmaya çalışırken, sarfettikleri çaba bu sefer de onları satanist bir ayinin içerisine sürükleyecektir. Ürettikleri proje için yola çıkan bu dörtlü; paranormal olaylardan kaçarken son olarak kendilerini içerisinde buldukları bu ayinden de kurtarabilmek ve hayatta kalabilmek için büyük bir savaş vereceklerdir.
Four content creator friends who are interested in Satanism roll up their sleeves to prepare for a big project on Satanism. To implement the project, this group of friends will go to the town called 'Karalar', where Assyrians once lived. The friends, who will do research in the town they go to, will find themselves in the house of an Assyrian wizard who used to practice witchcraft. While 4 friends, who will encounter paranormal events one after another, try to escape from the house they are staying in, their efforts will this time drag them into a satanic ritual. This foursome set out for the project they produced; While escaping from paranormal events, they will fight a great war to save themselves from this ritual they find themselves in and to survive.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 96 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Miraç Kaya
Senaryo : Mustafa Miraç Kaya
Müzik : Sonay Akcen
Görüntü Yönetimi : Umut Erduran
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Gizem Tan, İlkşans Tan, Revşan Tümay Genç.
Yapımcı Firma : EMA Pictures (Emrah Akyüz)
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır