Haftanın Yeni Filmleri 12.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.01.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Nurullah Yenihan
 

 

Tay 2: Ebabil Takımı
Tay 2

Tay 2: Ebabil Takımı, ulak atı olmaya çalışan Tay'ın hikayesini konu ediyor. Tay'ın en büyük hayali, annesi Şiraz'ın izinden giderek bir ulak atı olmaktır. Bu amaçla Tay, Kudüs'ten Mekke'ye macera dolu bir yolculuğa çıkar.
Tay 2: Team Ebabil tells the story of Tay, who tries to become a messenger horse. Tay's biggest dream is to follow in the footsteps of his mother Shiraz and become a messenger horse. For this purpose, Tay goes on an adventurous journey from Jerusalem to Mecca.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation
Süre : 79 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Nurullah Yenihan
Senaryo : Ayşe Günay, Ayşe Şahinboy Doğan.
Müzik : Burak Çambel
Görüntü Yönetimi : Şenol Kılıç, Osman Sentatoğlu.
Kurgu : Vedat Ergin
Sanat Yönetimi : Gizem Sönmezer
Oyuncular : Seslendirme: Mustafa Fatih Özkul, Tahir Sinan Divrik, Zeynep Önen, İsmail Yıldız, Nur Haktan, Aziz Güngör, Sait Seçkin, Mehmet Emin Yaraç, Faruk Akgören, Hakan Akın, Lütfi Birses.
Yapımcı Firma : Siyah Martı (Kerem Tülün, Emre Tülün)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır