Haftanın Yeni Filmleri 12.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.01.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Burak Kuka
 

 

Yaşam Koçu
Yaşam Koçu

Aşkını itiraf edemeyen ve yaşam koçlarıyla, enerjik kişilerle, falcılarla alay eden ünlü oyuncu Helin'e zorunlu arkadaş gibi gönülsüzce eşlik eden Cafer, bir anda kendini ülkenin en popüler yaşam koçu olarak bulur.
Failing to confess his love and reluctantly accompanying the famous actress Helin as a mandatory friend Cafer who mocked life coaches, energetic individuals, fortune-tellers, suddenly finds himself as the country's most popular life coach.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Burak Kuka
Senaryo : Doğu Demirkol
Müzik : Abdurrahman Şimşek
Görüntü Yönetimi : Mehmet Başbaran
Kurgu : Elif Nas
Sanat Yönetimi : Uğur Oktan
Oyuncular : Doğu Demirkol, Yağmur Tanrısevsin, Ebrar Alya Demirbilek, Bülent Çolak, Hakan Meriçliler, Nazli Tosunoğlu.
Yapımcı Firma : NetD, DMC, RetroPro, Wovie. (Özgür Akbaş, Samsun Demir, Emrah Güzelkokar)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 10+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır