Haftanın Yeni Filmleri 26.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.09.2022 - Gğney Afrika)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Natalya Nilova
 

 

Büyük Macera 2: Sürpriz Misafir
Bolshoye puteshestviye. Spetsialnaya dostavka
Big Trip 2: Special Delivery

Mic Mic, tavşan Oscar, panda ve leylek Karl ile birlikte, küçük bir ayı yavrusunu uzaklardaki bir ormanda ailesine teslim etmek için sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkarlar.
Two friends, bear Patrick and rabbit Oscar, accidentally get to take care of a grizzly bear cub. Together they go on an adventure in order to deliver the baby bear to its meant-to-be mama and papa.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 87 dakika
Ülke : Rusya Macaristan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Natalya Nilova, Vasiliy Rovenskiy.
Senaryo : Vasiliy Rovenskiy, Pavel Vinogradov.
Müzik : Igor Babaev, Anton Gryzlov, Ivan Uryupin.
Görüntü Yönetimi : Fedor Mezentsev
Kurgu : Dmitry Shalaev, Volodymyr Zadorozhnyy.
Sanat Yönetimi : Svetlana Tolstosheina
Oyuncular : Seslendirme: Daniel Medvedev, Bernard Jacobsen, Stephen Thomas Ochsner, Liza Klimova, Kate Lann, Jonathan Salway, Jordan Worsley, David Andrew Grout, Andrey Kurganov, Cayce Orion, Arthur Cook, Brodey Evan, Jacqueline Vouga, Daniel Armstrong, Josh Wilson, Prokhor Chekhovskoy.
Yapımcı Firma : Licensing Brands, Luminescence, Plan 9.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır