Haftanın Yeni Filmleri 26.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.01.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bedran Güzel
 

 

İnadıyla Şampiyon
İnadıyla Şampiyon

Sekizinci şampiyonluk hikayemizin yazıldığı sezonda, takımımızın oynadığı müsabakalardaki devre arası konuşmaları, soyunma odasında yaşananlar, deplasman yolculukları, taraftar öyküleri, şampiyonluk kutlamalarının perde arkası ve Trabzonspor efsanelerinin yer aldığı belgesel film, taraftarlarımızla buluşacak.
In the season where our eighth championship story was written, a documentary film featuring half-time conversations in the competitions our team played, what happened in the locker room, away trips, fan stories, behind the scenes of the championship celebrations and Trabzonspor legends will meet our fans.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Documentary
Süre : 136 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bedran Güzel
Senaryo : Kağan Küçük
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Çağatay Göktepe, Ali Murat Altınışık, Sedat Aygün, Özkan Karaköse.
Kurgu : Ömür Çiçek, Serdar Güdücü.
Sanat Yönetimi : Tuğcan Rizeli
Oyuncular : Seslendirme: Hüseyin Avni Danyal
Yapımcı Firma : 29on Productions (Serdar Şen)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır