Haftanın Yeni Filmleri 09.02.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.07.2023 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Cai Dongqing
 

 

Harika Kanatlar: Maksimum Hız
Chao Ji Fei Xia: Le Di Jia Su
Super Wings the Movie: Maximum Speed

Dünya'nın kahramanları Harika Kanatlar, Jett'in en hızlı jetiyle sevimli Fei'yi partiye ulaştırmaya çalışırken, Şehir Şakacısı Billy Willy'nin kötü planıyla karşı karşıya kalırlar! Fei'nin annesi kaçırılınca, Jett ve Fei birlikte çalışarak gizemli ipuçlarını takip ederler. Harika Kanatlar ekibi yardıma gelir ve renkli bir macera başlar! Uzayda başlayan savaşta, Jett ve Fei birlikte çalışarak dünyayı kurtarır ve çocuklardan gelen sevgiyle dolu bir sona ulaşırlar!
Sky, the fastest aircraft in the world, is defending the earth from the toy evil. People can receive dreams and hope from the sky faster than from anyone else.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Animation
Süre : 89 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Xiaoqing Cai, Cai Dongqing.
Senaryo : Hye-Eun Lee
Müzik : Seung-Hyuk Kang
Görüntü Yönetimi : Cai Dongqing, Xiaoqing Cai.
Kurgu : Cao Feng
Sanat Yönetimi : Hye-Eun Lee
Oyuncular : Seslendirme: Zhang JiaQi, Youxuan Wu,Yi-Pei He, Lifeng Lu, Zimu Shi, Sihan Cheng, Zijun Chu, Chenyang Fu.
Yapımcı Firma : (Yilin Wang)
İthalatçı Firma : Union Yapım
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır