Haftanın Yeni Filmleri 16.02.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.02.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bora Onur
 

 

C Takımı
C Takımı

C sınıfının tembelleri dediler bize. Peki sonra ne mi oldu? Aradan yıllar geçti. C sınıfı C takımına dönüştü. Sonrası komedi, heyecan ve aksiyon. Lise yıllarında başlayan dostluk hikayesi. Haylaz 11 C sınıfı C Takımına dönüştüğünde ortaya çıkan macera ve komedi tufanı yakında. Kendinden bir şeyler değil kendini bulacağın C Takımı 16 Şubat'ta sadece sinemalarda.
They called us the lazy people of class C. So what happened next? Years have passed. Class C turned into C team. What follows is comedy, excitement and action. The story of friendship that started in high school years. A deluge of adventure and comedy is ahead as the mischievous 11 C-classes transform into the C-Team.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 111 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bora Onur
Senaryo : Ayhan Barış Başar, Vahdet Erdoğan.
Müzik : Volkan Sönmez
Görüntü Yönetimi : Cihan Gedik
Kurgu : Onur Ozan Önal
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ferdi Akarnur, Murat Akkoyunlu, Toygan Avanoğlu, Barış Başar, Hakan Bulut, Dost Elver, Altan Erkekli, Ömer Kurt, Mustafa Şahin, Alper Saldıran, Abdül Süsler, Turgay Tanülkü, Sera Tokdemir, Emir Sefa Yıldırım, Billur Yılmaz, Cansu Canan Özgen, Alparslan Özmol.
Yapımcı Firma : GreenArt Group (Vahdet Erdoğan)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır