Haftanın Yeni Filmleri 16.02.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.02.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Kuntay Kumbur
 

 

Kral Şakir 3: Devler Uyandı
Kral Şakir 3

Ünlü bir teknoloji firması, elektronik cihazların mobil hale gelip, yapay zeka ile hareket edebildikleri bir sistem geliştirmiştir. Şakir ve ailesi de bu firmanın yaptığı ürünlere hayranlık beslemektedir. Fakat Şirket’in sahibi Harun adındaki yatırımcı, geçmişte Şakir’in babaannesi olan arkeolog Seniha'nın önderliğinde keşif gezileri düzenlemiş ve tarihler öncesine ait bir taşı ortaya çıkarmıştır. Bu taşın içine hapsolmuş, kötü savaşçı ise, yüzyıllardır kilitli kaldığı bu taştan dışarı çıkar ve Harun’un içine girer. Harun, yarattığı teknolojik orduyu dünyayı ele geçirmek üzere harekete geçirir. Şakir ve ailesi ise, hem kayıp olan babaanne Seniha'yı bulmaya çalışacak, hem de dünyayı kötü niyetli savaşçıdan korumaya çalışacaklardır.
A famous technology company has developed a system where electronic devices can become mobile and act with artificial intelligence. Şakir and his family also admire the products made by this company. However, the owner of the Company, an investor named Harun, organized expeditions in the past under the leadership of archaeologist Seniha, Şakir's grandmother, and unearthed a prehistoric stone. The evil warrior trapped inside this stone comes out of this stone, where he has been locked for centuries, and enters Harun. Harun mobilizes the technological army he created to take over the world. Şakir and his family will try to find the missing grandmother Seniha and also try to protect the world from the malicious warrior.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation
Süre : 84 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kuntay Kumbur
Senaryo : Haluk Can Dizdaroğlu
Müzik : Kadir Süzgün
Görüntü Yönetimi : Berk Tokay
Kurgu : Haluk Can Dizdaroğlu, Berk Tokay.
Sanat Yönetimi : Varol Yaşaroğlu, Berk Tokay.
Oyuncular : Mustafa Oral, Atilla Şendil, Levent Ünsal, Emre Turanlı, Didem Atlıhan, Sema Kahriman.
Yapımcı Firma : Grafi2000, BKM (Necati Akpınar, Varol Yaşaroğlu)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 6A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır