Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.01.2024 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bryce McGuire
 

 

Gece Yüzüşü
Night Swim

Rod Blackhurst ve Bryce McGuire'ın çok beğeni toplayan 2014 yapımı kısa filminden uyarlanan Gece Yüzüşü’nde,  dejeneratif bir hastalık nedeniyle erken emekliliğe zorlanan eski bir birinci lig beyzbol oyuncusu olanRay Waller, (Wyatt Russell, The Falcon and the Winter Soldier), endişeli eşi Eve (Oscar® adayı Kerry Condon, Inisherin'in Ölüm Perileri), genç kızı Izzy (Amélie Hoeferle, Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı) ve küçük oğlu Elliot (Gavin Warren, Fear the Walking Dead) ile yeni bir eve taşınır. Her şeye rağmen gizlice profesyonel spor hayatına dönmeyi ümit eden Ray, Eve'i yeni evin arka bahçesindeki ışıltılı yüzme havuzunun çocuklar için eğlenceli olacağına ve onun fizik tedavisine katkı sağlayacağına ikna eder. Ancak evin geçmişindeki karanlık bir sır, aileyi kaçınılmaz dehşetin derinliklerine sürükleyecek, kötü niyetli bir gücü açığa çıkaracaktır. Gece Yüzüşü (Night Swim), Bryce McGuire (yakında çıkacak Baghead filminin yazarı) tarafından yazılıp yönetiliyor. Filmim yapımcılığını Testere, Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı serilerinin yapımcısı James Wan ve Cadılar Bayramı filmleri, Siyah Telefon ve Görünmez Adam’ın yapımcısı Jason Blum üstleniyor. Filmin idari yapımcılığını James Wan’ın Atomic Monster yapım şirketi için Michael Clear ve Judson Scott, Jason Blum'un yapım şirketi Blumhouse için ise Ryan Turek üstleniyor.
No running. No diving. No lifeguard on duty. No swimming after dark.   Atomic Monster and Blumhouse, the producers of M3GAN, now high dive into the deep end of terror with the new supernatural thriller, Night Swim. Based on the acclaimed 2014 short film by Bryce McGuire and Rod Blackhurst, the feature film stars Wyatt Russell (The Falcon and the Winter Soldier, Under the Banner of Heaven) and Golden Globe nominee Kerry Condon (The Banshees of Inisherin, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) and centers on a hidden source of terror in an iconic backyard swimming pool. Night Swim is directed and written by Bryce McGuire (writer of the upcoming film Baghead) and is produced by James Wan, the filmmaker behind the Saw, Insidious and The Conjuring franchises, and Jason Blum, the producer of the Halloween films, The Black Phone and The Invisible Man. The film is executive produced by Michael Clear and Judson Scott for Wan's Atomic Monster and by Ryan Turek for Blum's Blumhouse.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 98 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Birleşik Krallık Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bryce McGuire
Senaryo : Bryce McGuire, Rod Blackhurst.
Müzik : Mark Korven
Görüntü Yönetimi : Charlie Sarroff
Kurgu : Jeff McEvoy
Sanat Yönetimi : Paul Moyle
Oyuncular : Wyatt Russell, Kerry Condon, Amélie Hoeferle, Gavin Warren, Jodi Long, Nancy Lenehan, Eddie Martinez, Elijah J. Roberts, Rahnuma Panthaky, Ben Sinclair, Ellie Araiza, Ayazhan Dalabayeva, Joziah Lagonoy, Aivan Uttapa, Liz Parkinson, Mike Avery, Eleanor T. Threatt, Bianca Diezmo,Paige Van Conant, Alto n Williams, Dave Reaves, Grey Walker, Mark Healey.
Yapımcı Firma : Atomic Monster, Blumhouse Productions, Government of New South Wales, Universal Pictures, Witchcraft Motion Picture Company.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır