Haftanın Yeni Filmleri 08.03.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.03.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Haluk Özenç
 

 

Emanet
Emanet

'Emanet', geçmişi sırlarla dolu oto tamircisi Orhan Usta’nın ve dağılmak üzere olan ailesinin, kendilerine ait olmayan bir “emaneti” korumak pahasına, her şeyini kaybettikleri ama birbirlerini yeniden buldukları yirmi dört saatin hikayesidir.
'Emanet' is the story of twenty-four hours in which auto mechanic Usta Orhan, whose past is full of secrets, and his family, who are about to break up, lose everything at the expense of protecting a "trust" that does not belong to them, but find each other again.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Adventure Action
Süre : 97 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ali İlhan
Senaryo : Haluk Özenç
Müzik : Tevfik Akbaşlı
Görüntü Yönetimi : Veysel Kılınç
Kurgu : Eren Öztek
Sanat Yönetimi : Yelkan İşkorkutan
Oyuncular : Mustafa Üstündağ, Tuvana Türkay, Turgay Tanülkü, Gürgen Öz, Levent Sülün, Yağmur Uzunoğlu, Kenan Ciniviz, Ayşen Nergis, Buğra Soykan, Şevval Aldırmaz.
Yapımcı Firma : Genç Yapım (Burcu Genç, Okan Genç)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır